JUŽNÁ STRANA

bývanie v prírode blízko centra

I. Etapa II. Etapa

O projekte Južná Strana

Nové bývanie v novom komplexe JUŽNÁ STRANA. Bytový dom je situovaný v mestskej časti Dargovských hrdinov, priamo pod zelenou stráňou a panorámou na mesto Košice. JUŽNÁ STRANA je ďalším projektom, ktorá oživuje túto mestskú časť a disponuje dobrou občianskou vybavenosťou a skvelou dopravnou dostupnosťou ako do centra mesta aj na diaľničný obchvat.

 

V pešej dostupnosti sa nachádzajú škôlky, základná škola, detské ihriská, parky, kultúrne a reštauračné zariadenia, viaceré obchody a rôzne služby.

 

Blízkosť dvoch nosných dopravných tepien Ludvíka Svobodu a Sečovskej cesty umožňuje bezprostrednú dostupnosť autobusových a trolejbudových spojov MHD.

I. Etapa - Južná Strana

V I. etape Vám ponúkame pokojné bývanie v 127 bytových jednotkách, ktoré vznikli postavením 12 bytových domov a 18 garáži. Prevažnú časť tvoria dvoj a trojizbové byty s balkónmi. Na posledných podlažiach s prekrásnym výhľadom na okolie vzniklo desať štvorizbových bytov s veľkými terasami.
K vysokej atraktivite projektu prispieva priestrannosť bytu, predyáhradky, francúzke okná a výhľad na mesto.


I-etapa-juzna-strana-byty-v-kosiciach

II. Etapa Byty Košice

V II. etape sme vybudovli 48 bytových jednotiek, parkovacie miesta a 36 garáži. V tejto novej etape sú všetky byty dvojizbové. 50% bytov ma 2 x balkón čo ponúka ešte väčší komfort bývania.

Bývanie v novom komplexe

Projekt bytový dom Južná Strana

predstavuje príjemné mestské bývanie v okrajovej časti Dargovských hrdinov, kde je tiché prostredie, dostatočná kapacita parkovacích miest, ktorý v poslednej dobe patrí k vyhľadávanejšej lokalite v Košiciach a to len 5 minút od Auparku.

Váš bytový dom

Architektonické stvárnenie bytového domu naznačuje, že sa jedná o jednoduché a moderné funkčné riešenie. Farebným prevedením a vhodnou kombináciou zvolených materiálov Vám ponúkame čistý a esteticky zladený životný priestor.